Жителів Хмельницької області закликали зменшити використання електроенергії у години пікового навантаження, щоб уникнути аварійних відключень світла.
Про це йдеться у повідомленні Хмельницькобленерго.
Відомо, що напередодні ввечері, 22 березня, на одній з ліній ПЛ 110 кВ відбувся обрив проводів.
“Обладнання не витримує великого навантаження та аварійно пошкоджується. Енергетики працювали всю ніч аби заживити споживачів. Для уникнення аварійного пошкодження електромереж можливі режимні обмеження. Тобто, залежно від навантаження на резервні лінії, протягом дня 23 березня можуть відбуватися відключення”, – зазначають у дописі.
Як відомо, у ніч на 22 березня Росія масовано атакувала Україну ракетами й “шахедами”. Зокрема, вибухи лунали на Хмельниччині, там є загиблі і постраждалі, пошкоджений обʼєкти інфраструктури й будинки.
Читайте також: В Укренерго спрогнозували, якою буде ситуація з електрикою влітку





