Поліцейські встановлюють обставини стрільби у рівненському закладі громадського харчування.
Про те, що невідомий вистрелив зі зброї у кафе на вулиці Чорновола, до поліції повідомила офіціантка о 21 годині. Про це повідомляє поліція Рівненщини.
Поліцейські встановили, що 31-річний житель обласного центру, перебуваючи в кафе здійснив один постріл із пристрою для відстрілу гумових куль «Форт-12», який знаходився у кишені верхнього одягу. Унаслідок вистрілу куля влучила у металеву табличку з QR-кодом меню, яка стояла на столі.
На щастя, ніхто з відвідувачів чи персоналу закладу не постраждав.
Зловмисник пояснив, що він разом із товаришем відпочивали у кафе та розпивали алкоголь. У цей час на вулиці нібито у знайомого виник конфлікт з невстановленими чоловіками, які розпилили тому в очі сльозогінний газ.
Відтак, 31-річний рівнянин вирішив поквитатися: поїхав додому, взяв травматичний пістолет та повернувся на місце сутички. Коли увійшов до закладу, випадково вистрелив.
Дізнавачі Рівненського РУП відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.296 КК України (хуліганство), у рамках якого встановлюють усі обставини. Криміналісти вилучили зброю та документи на неї.
Читайте також: Хотів налякати: суд відправив під варту стрільця, який поранив чотирьох юнаків на Рівненщині
До теми: На Рівненщині чоловік вистрілив з у натовп: є поранені





