Новини сьогодні

Україна. Світ. Люди. Поради

Головне Хмельниччина

На Хмельниччині 11-річна школярка на електровелосипеді збила семирічну дівчинку

У Летичеві 11-річна школярка на електровелосипеді наїхала на 7-річну дівчинку. Прпвоохоронці встановлюють обставини події.

Про це повідомляє поліція Хмельницької області.

Подія сталася 20 вересня близько 18:00 години у селищі Летичів. 11-річна місцева жителька, рухаючись на електровелосипеді по провулку Коцюбинського, наїхала на 7-річну дівчинку.

В результаті зіткнення малолітня травмувалася. Її госпіталізували до Хмельницької міської дитячої лікарні.

За цим фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 291 (Порушення чинних на транспорті правил) Кримінального кодексу України та наразі встановлюють обставини події.

Читайте також: У Франківську обмежили рух електросамокатів та електровелосипедів у центрі міста

До теми: На Волині 12-річний хлопчик на електросамокаті виїхав на зустрічну і зіткнувся з легковиком