У Львові судитимуть зловмисницю, яка у шахрайський спосіб заволоділа ювелірними виробами на суму майже 300 тисяч гривень.
Про це повідомляє поліція області.
18 вересня 2024 року 45-річна львів’янка замовила на одній з торгівельних платформ у мережі Інтернет золотий ланцюжок вагою більше 94 грамів та вартістю майже 220 тисяч гривень. Власник ланцюжка вислав товар поштою «накладеним платежем» – тобто, з оплатою під час одержання. Оглядаючи товар, зловмисниця замінила золотий виріб на біжутерію та під приводом того, що товар нібито не відповідає опису, відмовилась від одержання посилки, у такий спосіб заволодівши золотим ланцюжком.
За кілька днів, 22 вересня, застосувавши цю ж схему, зловмисниця заволоділа золотим ланцюжком вагою більше 24 грамів та вартістю майже 56 тисяч гривень.
В обох випадках ошукані відправники посилок звернулись з претензіями до пошти і збитки їм були відшкодовані.
Правоохоронці встановили особу зловмисниці. Досудове розслідування у кримінальних провадженнях, відкритих за ч.2, ч.3 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.
Максимальне покарання, що загрожує обвинуваченій – позбавлення волі на строк до п’яти років
Читайте також: Хотів купити авто в інтернеті: шахрай ошукав мешканця Прикарпаття на 170 тисяч
До теми: “Онучка потрапила в ДТП”: на Волині шахрай видурив у двох пенсіонерок понад 100 тисяч





