У Львівському районі померла школярка Олена Зелик. Дівчинка майже місяць перебувала в реанімації у критичному стані. Ускладнення вона отримала після грипу.
Про це повідомила Солонківська територіальна громада.
“Оленка Зелик стала Янголом. Вона з усіх сил боролася за своє життя, а ми молилися за неї. Але Господь покликав дівчинку до себе. Невимовний біль. Щиро співчуваємо рідним і близьким”, – йдеться у повідомленні.
16-річна Олена Зелик після захворювання на грип отримала ускладнення на серце й була у реанімації.
Читайте також: На Рівненщині через ускладнення від грипу померло троє людей
До теми: У Хмельницькому від ускладнень грипу померла жінка





