У Рівненському районі вчинив ДТП напідпитку та втік, слідчі повідомили водію про підозру, повідомляє поліція.
16-річному жителю села Нова Українка, який травмувався у ДТП, медики провели операційне втручання. Наразі він у тяжкому стані перебуває у лікарні. За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило потерпілим середньої тяжкості тілесні ушкодження, слідчий повідомив 38-річному жителю Сарненського району про підозру за ч.2 ст.286-1 КК України.
Суддя Рівненського районного суду задовольнив клопотання слідчого у повному обсязі та обрав підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном 60 діб із можливістю внесення застави у розмірі 266 240 гривень.
Її він поки не сплатив, тож перебуває у слідчому ізоляторі.
Триває слідство.





