Житель Березного намагався відкупитися від відповідальності, адже керував скутером напідпитку та без посвідчення водія. 1 червня, близько 16:40 у ході патрулювання міста поліцейські сектору реагування зупинили двоколісний «Yamaha», який не був зареєстрований у встановленому законом порядку, повідомляє поліція.
Під час спілкування з водієм, 54-річним місцевим жителем, правоохоронці виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Втім, від проходження огляду на місці або у медзакладі чоловік відмовився. Крім того, працівники СРПП встановили, що керманич ніколи не отримував посвідчення водія відповідної категорії.
Під час складання адмінматеріалів за ч.1 ст.130 та ч.2 ст.126 КУпАП, 54-річний березнівчанин, попри попередження про кримінальну відповідальність, неодноразово запропонував неправомірну вигоду у розмірі 10 тисяч гривень, що зафіксувала службова бодікамера. За цим фактом слідчі розпочали досудове розслідування за ч.1 ст.369 КК України.





