На Тернопільщині судитимуть шахрая, який видурив у людей майже 45 тисяч доларів
Зловмисник обіцяв жертвам вирішити питання з мобілізацією, а потім брав кошти і зникав.
Про це повідомляє поліція Тернопільської області.
Одна з потерпілих – жителька Києва. Вона заплатила шахраю 15 000 доларів за “бронювання” від мобілізації її чоловіка. Згодом вона заплатила йому ще майже три тисячі доларів.
Згодом поліцейським стало відомо про ще двох потерпілих, котрі теж віддали 40-річному тернополянину по 15 тисяч доларів за оформленням документів, які мали б звільнити від мобілізації.
За скоєне зловмисникові загрожує до 8 років позбавлення волі.
Читайте також: Гроші за бронювання готелів: мешканець Хмельниччини потрапив у шахрайську пастку
До теми: Хотіли винайняти квартири: у Тернополі двоє чоловіків стали жертвами шахраїв




