21-річний чоловік вкрав із будинку своїх родичів телефон та побутову техніку.
Про це повідомили в поліції Тернопільщини.
52-річний мешканець Тернополя звернувся до поліції, бо з його дому вкрали телефон та побутову техніку, які вартували орієнтовно 4 тис. гривень.
За даними правоохоронців, до злочину виявився причетним близький родич потерпілих – 21-річний тернополянин.
“Зловмисник, скориставшись відсутністю господарів, виніс майно з будинку. Викрадені речі він здав у ломбард, а гроші потратив на власні потреби”, — йдеться в повідомленні.
У поліції додали, що раніше хлопець вже скоював дрібні правопорушення. Останню крадіжку слідчі зараз розслідують відповідно до ч. 4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Йому загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення.
Читайте також: У Тернополі 35-річний чоловік обікрав 15 водоматів





