Новини сьогодні

Україна. Світ. Люди. Поради

Тернопільщина

На Тернопільщині затримали злодія, який обікрав будинок родичів

21-річний чоловік вкрав із будинку своїх родичів телефон та побутову техніку.

Про це повідомили в поліції Тернопільщини.

52-річний мешканець Тернополя звернувся до поліції, бо з його дому вкрали телефон та побутову техніку, які вартували орієнтовно 4 тис. гривень.

За даними правоохоронців, до злочину виявився причетним близький родич потерпілих – 21-річний тернополянин.

“Зловмисник, скориставшись відсутністю господарів, виніс майно з будинку. Викрадені речі він здав у ломбард, а гроші потратив на власні потреби”, — йдеться в повідомленні.

У поліції додали, що раніше хлопець вже скоював дрібні правопорушення. Останню крадіжку слідчі зараз розслідують відповідно до ч. 4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Йому загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення.

Читайте також: У Тернополі 35-річний чоловік обікрав 15 водоматів