Новини сьогодні

Україна. Світ. Люди. Поради

Волинь

На Волині керівників шістьох медзакладів викрили на організації масштабної корупційної схеми

На Волині працівники поліції викрили масштабні корупційні схеми в медичній галузі та затримали її організаторів.

Керівники кількох закладів системи охорони здоровʼя області ймовірно, налагодили систему «відкатів» за постачання товарів за бюджетні кошти. Обсяг «винагороди» становив 10-20% від загальної суми договору, повідомляє національна поліція. 

Як встановили правоохоронці, до організації корупційних схем причетні керівники сімох різних лікарень та працівники-уповноважені особи із закупівель. За укладання договір на постачання медобладнання та подальше перерахування бюджетних коштів представники комерційних структур віддавали від 10 до 20 відсотків «відкату».

Поліцейські в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затримали керівників трьох медичних закладів. Ще чотирьом фігурантам кримінальних проваджень повідомили підозри.

Під час слідства оперативники та слідчі задокументували численні факти отримання посадовими особами лікарень неправомірної вигоди. Лише за кількома договорами вона становить майже 230 тисяч гривень.

Вирішується питання повідомлення затриманим про підозру та обрання усім учасникам корупційних схем запобіжних заходів.

Кримінальне провадження розслідується за статтею 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Читайте також:  Міська рада Івано-Франківська закупить медичні меблі за завищеними цінами