За вчинене волинянину загрожує, зокрема, до чотирьох років позбавлення волі.
Про це повідомляє поліція обалсті.
Нещодавно на блокпості поблизу Володимира поліцейські зупинили автомобіль Volkswagen Touran під керуванням 19-річного лучанина.
Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. За непритягнення до адміністративної відповідальності водій надав поліцейським неправомірну вигоду – 11500 гривень.
На місце виїхала слідчо-оперативна група, факт надання неправомірної вигоди належним чином задокументували. Гроші та транспортний засіб поліцейські вилучили.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України. Окрім того, за керування транспортом у стані сп’яніння на лучанина склали адміністративний протокол за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Слідство триває.
Читайте також: На Волині п’яний водій BMW врізався в іншу автівку і побив поліцейського
До теми: На Волині п’яний підліток на мотоциклі збив двох школярок





