Новини сьогодні

Україна. Світ. Люди. Поради

Волинь Головне

На Волині п’яний 19-річний водій хотів відкупитися від поліції

За вчинене волинянину загрожує, зокрема, до чотирьох років позбавлення волі.

Про це повідомляє поліція обалсті.

Нещодавно на блокпості поблизу Володимира поліцейські зупинили автомобіль Volkswagen Touran під керуванням 19-річного лучанина.

Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. За непритягнення до адміністративної відповідальності водій надав поліцейським неправомірну вигоду – 11500 гривень.

На місце виїхала слідчо-оперативна група, факт надання неправомірної вигоди належним чином задокументували. Гроші та транспортний засіб поліцейські вилучили.

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України. Окрім того, за керування транспортом у стані сп’яніння на лучанина склали адміністративний протокол за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Слідство триває.

Читайте також: На Волині п’яний водій BMW врізався в іншу автівку і побив поліцейського

До теми: На Волині п’яний підліток на мотоциклі збив двох школярок