Новини сьогодні

Україна. Світ. Люди. Поради

Волинь Головне

На Волині троє чоловіків організували підпільну лабораторію з виготовлення амфетаміну

У Луцьку поліцейські викрили діяльність групи осіб, які виготовляли та збували мешканцям області психотропну речовину – амфетамін.

Про це повідомили в поліції області.

Зазначається, що троє чоловіків, обоє 1990 та один 1985 років народження, організували в Луцьку цілу лабораторію з виготовлення амфетаміну.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки за адресами проживання та в транспортних засобах фігурантів та інших причетних до незаконної діяльності осіб.

Слідчі виявили та вилучили майже пів кілограма амфетаміну, зіп-пакети, прилади для виготовлення психотропів, грошові кошти, електронні ваги, а також гранату.

Усіх трьох зловмисників затримали. Їм оголосили про підозру. Фігурантам загрожує від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Читайте також: На Тернопільщині викрили банду, яка збувала наркотики в двох областях

До теми: На Буковині затримали підлітка, який робив “закладки” наркотиків