На Волині троє чоловіків організували підпільну лабораторію з виготовлення амфетаміну
У Луцьку поліцейські викрили діяльність групи осіб, які виготовляли та збували мешканцям області психотропну речовину – амфетамін.
Про це повідомили в поліції області.
Зазначається, що троє чоловіків, обоє 1990 та один 1985 років народження, організували в Луцьку цілу лабораторію з виготовлення амфетаміну.
Правоохоронці провели санкціоновані обшуки за адресами проживання та в транспортних засобах фігурантів та інших причетних до незаконної діяльності осіб.
Слідчі виявили та вилучили майже пів кілограма амфетаміну, зіп-пакети, прилади для виготовлення психотропів, грошові кошти, електронні ваги, а також гранату.
Усіх трьох зловмисників затримали. Їм оголосили про підозру. Фігурантам загрожує від 6 до 10 років з конфіскацією майна.
Читайте також: На Тернопільщині викрили банду, яка збувала наркотики в двох областях
До теми: На Буковині затримали підлітка, який робив “закладки” наркотиків





