Військовослужбовці відділення інспекторів прикордонної служби «Богдан» Мукачівського загону разом з рятувальниками виявили чоловіка, який рухаючись у бік кордону з Румунією, ледь не замерз.
Про це повідомляє ДПСУ.
Інформацію про те, що у високогір’ї перебуває людина, яка втратила орієнтування та потребує допомоги, прикордонники отримали від чергового Рахівського райвідділу ДСНС.
Вже через годину за вказаними координатами пошукова група виявила 34-річного жителя Донеччини. «Турист» босоніж близько доби блукав горами. Під час мандрівки чоловік з необережності вскочив у гірський потічок та загубив взуття. Незважаючи на велику кількість снігу на своєму шляху, відчайдух все ж вирішив продовжити рух.
Каретою швидкої допомоги постраждалого доставили у лікарню, де йому діагностували обмороження ніг.
Читайте також: У горах Румунії загинув 28-річний українець: його тіло знайшли за 200 м від кордону
До теми: У горах Закарпаття затримали замерзлих чоловіків, які йшли в Румунію





