Російська армія вдарила по відділенню “Нової пошти” в Олексієво-Дружківці Донецької області. Загинули двоє людей, зокрема співробітник на ім’я Андрій Смоляр.
Також поранена ще одна людина. Про це повідомили в компанії.
“Ми на зв’язку із колегами та звʼязуємося з рідними загиблого, щоб надати необхідну підтримку та допомогу”, – йдеться у повідомленні.
Удари по поштових відділеннях у прифронтових та віддалених від лінії зіткнення населених пунктах – поширена для ворога практика. А в липні ворог вдарив по відділенню в Харкові.
Читайте також: рф вдарила ракетою по терміналу “Нової пошти” на Харківщині: 6 людей загинули, 16 – поранені





