Новини сьогодні

Україна. Світ. Люди. Поради

Головне Рівненщина

Переходив через колію у навушниках: на Рівненщині загинув юнак

У Рівненському районі внаслідок наїзду потяга загинув неповнолітній. Трагедія сталася вчора, 24 квітня, близько 12:20 поблизу села Рогачів. Поліцейські встановили, що машиніст пасажирського потяга сполученням «Дніпро-Хелм», попри застосоване екстрене гальмування, допустив наїзд 16-річного жителя села Караєвичі, Городоцької ТГ, повідомляє поліція.

Від отриманих травм хлопець загинув на місці події. Обставини трагедії встановлюються.  За фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людини слідчий розпочав досудове розслідування за ч. 3 ст. 276 КК України.  Поліцейські вкотре наголошують громадянам неухильно дотримуватися правил безпеки на залізниці: переходити колії лише у встановлених місцях та не користуватися мобільними телефонами та навушниками під час їх перетину.

Читайте також: У Рівному внаслідок ДТП травмувався неповнолітній мотоцикліст