До суду скерували справу за фактом хуліганських дій у навчальному закладі міста Свалява.
Про це повідомляє поліція Закарпаття.
Йдеться про подію, що трапилася у листопаді цього року. Тоді до поліції надійшло повідомлення про бійку у одному з навчальних закладів міста. За викликом одразу виїхала слідчо-оперативна група, працівники якої встановили, що до вчинення неправомірних дій причетні дві місцеві жительки, віком 47 та 28 років.
Події передував конфлікт між підлітками, у який втрутилися рідні одного з неповнолітніх. Жінки пошкодили вікна на будівлі закладу та заподіяли легкі тілесні ушкодження трьом співробітникам ліцею.
Наразі слідчі завершили досудове розслідування у справі. Обвинуваченим інкримінують ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу України, тобто хуліганство. За скоєне жінкам загрожує до 5 років ув’язнення.
Читайте також: На Закарпатті через п’яну бійку чоловік потрапив до реанімації
До теми: Бійка зі стріляниною в центрі Івано-Франківська: поліція затримала 19-річного юнака





