На залізничній станції в Брюховичах 15-річний хлопець піднявся на вагон потяга та отримав значні опіки тіла внаслідок ураження електричним струмом. Зараз він перебуває у лікарні, правоохоронці проводять за фактом перевірку.
Про це повідомляє поліція Львівської області.
Повідомлення про подію надійшло у поліцію від чергового по залізничній станції у селищі Брюховичі. За словами заявника, один підліток заліз на вагон потяга, далі він побачив спалах, після чого впав на землю. Черговий також викликав на станцію медиків.
Як попередньо встановили правоохоронці, 15-річний мешканець одного з сіл Львівського району мав намір зробити селфі на даху вагона потяга та був уражений електрострумом.
Лікарі, які прибули на місце події діагностували у хлопця сильні опіки тіла – зараз він перебуває у реанімації.
За фактом проводиться перевірка, вирішується питання правової кваліфікації події.
Читайте також: Хотів зробити фото на потязі: у Рівному 14-річного підлітка вдарило струмом
До теми: У Хмельницькому підлітка вразило струмом на даху вантажного вагона





