Новини сьогодні

Україна. Світ. Люди. Поради

Без категорії

Розбагатів під час війни на понад $1 млн: затримали головного психіатра ЗСУ

Служба безпеки України затримала головного психіатра Збройних сил, який є заступником голови Центральної ВЛК і вирішує питання про придатність військових до проходження служби.

За час повномасштабної війни психіатр накопичив необґрунтованих активів на суму понад мільйон доларів, повідомляють у відомстві.

При цьому фігурант не відображав відповідне майно у своїй декларації та оформив його на дружину, дочку, синів та інших сторонніх осіб.

За даними слідства, протягом 2022-2024 років підозрюваний придбав:

  • приватний будинок в Обухівському районі Київської області;
  • дві квартири у Києві;
  • квартиру в Одесі;
  • дві земельні ділянки в Обухівському районі Київської області;
  • БМВ Х7 2024 року випуску;
  • БМВ Х7 2022 року;
  • БМВ Х5 2023 року;
  • БМВ Х3 2022 року;
  • Інше майно.

Під час обшуків у нього слідчі СБУ виявили також 152 тисячі доларів та 34 тисячі євро.

Затриманому готують підозру за двом статтями Кримінального кодексу України: ст. 368-5 (незаконне збагачення), ст. 366-2 (декларування недостовірної інформації). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу та накладення арешту на активи чиновника.

ЗМІ повідомляють, що йдеться про Олега Друзя.

Читайте також: На Волині голову громади підозрюють у незаконному збагаченні на 38 млн грн

До теми: Голову Антимонопольного комітету підозрюють у незаконному збагаченні