Тетяну Крупу, яку підозрюють у незаконному збагачені, звільнили з посади керівника Хмельницької обласної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) минулого місяця.
Про це розповів перший заступник голови Хмельницької обласної ради Володимир Гончарук, повідомляє Суспільне.
“Після прийнятого рішення про ліквідацію МСЕК, про це повідомили всіх працівників. Відповідно і Тетяну Крупу проінформували листом”, – зазначив він.
За словами Гончарука, від 24 лютого 2025 року Тетяна Крупа офіційно звільнена.
Як повідомлялось, в очільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи, окрім вилучених 5 млн доларів, на рахунку в польському банку знаходиться майже 600 тис. доларів.
Читайте також: Сваха Тетяни Крупи, яка також працює у Хмельницькій МСЕК, отримала у подарунок будинок
До теми: Чоловік скандальної голови Хмельницької МСЕК пояснив, звідки в них мільйони готівки





