Військові, які перебували у полоні, отримуватимуть 50 000 грн щомісяця
Військові після полону отримуватимуть 50 000 гривень щомісяця Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко. “Рада підтримала важливий законопроєкт №13627 колеги Анни Пуртової. За – 244”, – йдеться у повідомленні. Згідно документа військові, які після звільнення з полону потребують тривалого стаціонарного лікування…









