Новини сьогодні

Україна. Світ. Люди. Поради

Головне Тернопільщина

Тернополянин може сісти у в’язницю, адже сів за кермо, попри позбавлення права керувати

22-річний чоловік, попри рішення суду про позбавлення його права керування транспортними засобами на 5 років, проігнорував заборону та знову сів за кермо, повідомляє поліція.

Під час патрулювання території обслуговування співробітники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №2 м. Зборів зупинили автомобіль Mercedes-Benz за порушення правил дорожнього руху. За кермом перебував 22-річний житель  Тернопільського району.

Під час перевірки документів правоохоронці встановили, що чоловік не має водійського посвідчення. Водночас за кермо без документів він сідає не вперше – на нього неодноразово складали адміністративні протоколи за ст. 126 КУпАП. Минулого року за таке правопорушення суд позбавив його права керування транспортними засобами на 5 років.

За фактом невиконання судового рішення слідчі поліції розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 382 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – від штрафу до трьох років позбавлення волі. За перший квартал 2026 року поліцейські Тернопільщини зафіксували 74 факти, коли водії, будучи позбавленими права керування, не виконували рішення суду.

Як писала Звістка, На Тернопільщині перевіряють інформацію щодо можливого отруєння 13 котів