Новини сьогодні

Україна. Світ. Люди. Поради

Хмельниччина

У Хмельницькому чоловік може сісти на 2 роки, бо порушив заборону суду

У Хмельницькому поліцейські оголосили підозру кривднику, який порушив заборону суду наближатися до матері своєї співмешканки. Обвинувальний акт стосовно 57-річного хмельничанина скеровано до суду. За скоєне йому загрожує до 2 років обмеження волі, повідомляє поліція.

Поліцейські неодноразово реагували на повідомлення 74-річної місцевої жительки про протиправні дії співмешканця її доньки, який вдома вчиняв сварки, принижував пенсіонерку й погрожував їй фізичною розправою. Правоохоронці складали на порушника адміністративні протоколи за вчинення домашнього насильства та проводили з ним профілактичні бесіди. Однак жодні заходи не вплинули на кривдника.

Тоді суд видав обмежувальний припис, який забороняв кривднику контактувати із потерпілою, приходити до місця її проживання та наближатися до неї ближче ніж на 300 м. Однак, порушник знехтував обмеженням суду, й продовжував кривдити жінку — приходив до неї додому, лаявся та ображав потерпілу. Тож дізнавачі Хмельницького районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 390-1 (Невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників) Кримінального кодексу України й згодом оголосили чоловікові підозру. За процесуального керівництва прокуратури обвинувальний акт стосовно нього вже направили до суду. Санкція статті передбачає альтернативні види покарання, найсуворіше з яких — 2 роки позбавлення волі.