На лаві підсудних опинився киянин, який викрав у співмешканки 300 тисяч гривень та поїхав їх витрачати до Одеси.
Про це повідомляє поліція Київської області.
Через місяць спільного проживання, поки потерпіла перебувала на роботі, 30-річний місцевий мешканець заволодів її заощадженнями та втік. Слідчі оголосили фігуранту про підозру, на час слідства він перебував під вартою.
На початку травня до чергової частини Шевченківського управління поліції звернулась киянка, яка повідомила, що її співмешканець увечері не повернувся додому, при цьому, вона виявила відсутність значної суми коштів.
За словами начальника Шевченківського управління поліції Ігоря Падюка, правоохоронці встановили, що жінка познайомилась з чоловіком на одному із сайтів знайомств. Через місяць спільного проживання він не повернувся додому з роботи та перестав виходити на звʼязок.
«Через деякий час заявниця виявила, що в неї зникли 300 тисяч гривень. Як у подальшому з’ясувалось, зловмисник взяв кошти, викликав таксі та поїхав до Одеси. Ми негайно розпочали комплекс невідкладних слідчих та розшукових заходів й через добу затримали підозрюваного. У ході слідчих дій ми вилучили частину коштів потерпілої, а інші він витратив на таксі та власні потреби», – розповів правоохоронець.
Слідчі повідомили 30-річному місцевому мешканцю про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. На час слідства підозрюваний перебував під вартою.
Читайте також: Подарував дівчині: на Рівненщині юнак вкрав квіти зі стели пам’яті загиблих захисників
До теми: На Закарпатті жінка вкрала 20 тисяч гривень у дружини військового





