Новини сьогодні

Україна. Світ. Люди. Поради

Головне Рівненщина

У Рівному на Майдані Незалежності неповнолітні знімали відео під російську музику біля портретів загиблих Героїв

Сьогодні, 13 березня, під час моніторингу соціальних мереж в одному із телеграм-каналів поліцейські виявили допис, на якому двоє неповнолітніх дівчат знімають відео під російськомовну музику на фоні портретів загиблих захисників, повідомляє поліція.

Відомості за цим фактом правоохоронці відразу внесли до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Інспектори ювенальної превенції Рівненського райуправління поліції спільно із працівниками відділу кримінального аналізу та служби освітньої безпеки оперативно встановили порушниць: ними виявилися 15-ти та 13-річна рівнянки.

Вирішується питання про притягнення батьків неповнолітніх до адмінвідповідальності. Поліція Рівненщини наголошує: у нинішніх умовах повномасштабної війни демонстративне прослуховування ворожої музики є не лише морально неприйнятним, а й може сприйматися як прояв зневаги до суспільства, Збройних сил України та пам’яті загиблих.

Читайте також: У Рівному напідпитку наїхав на пішоходів та втік: водій кросовера постане перед судом