Новини сьогодні

Україна. Світ. Люди. Поради

Головне Тернопільщина

У Тернополі суперечка школярок закінчилася ножовим пораненням

У Тернополі під час суперечки між двома неповнолітніми дівчатами одна з них отримала кілька ножових поранень. 27 квітня о 15:12 на спецлінію поліції надійшло повідомлення від медиків бригади екстреної медичної допомоги про те, що в обласному центрі в одному з житлових будинків мікрорайону “Новий світ” 15-річна школярка завдала ножових поранень своїй однокласниці, повідомляє поліція.

Потерпілу госпіталізували до медичного закладу в реанімаційне відділення. Під час одного з ударів уламок ножа залишився в тілі дівчини. На місці події залишилася працювати слідчо-оперативна група та ювенальні поліцейські. З нападницею спілкувалися правоохоронці й психологи, щоб встановити усі обставини конфлікту.

За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України з поміткою “замах на вбивство”.

Правоохоронці закликають батьків приділяти більше уваги емоційному стану дітей та їхньому колу спілкування, а також вчасно реагувати на конфліктні ситуації, щоб запобігти подібним випадкам.

Читайте також: На Тернопільщині, чоловік якого позбавили прав, хотів відкупитися за 200 доларів