У Тернополі затримали водія автомобіля, який їхав містом з пасажиром на капоті.
Про це повідомили у Патрульній поліції України.
“Катав пасажира на капоті. Тернопіль. Містом їде авто Dacia, а на капоті сидить людина. Це не зйомки фільму, а реальне життя”, – йдеться у повідомленні.
Патрульні знайшли авто та 22-річного водія. Він у скоєному зізнався:
“Дурнувата ідея, не подумав”, – пояснив він.
На керманича склали постанову за ч. 1 ст. 122 (Порушення правил перевезення пасажирів) КУпАП.
Читайте також: В Одесі водій протягнув на капоті співробітників ТЦК: його розшукує поліція
До теми: На Львівщині п’яний водій катав на капоті 19-річну дівчину, вона загинула





