У Запоріжжі керівництво університету продало тисячі фейкових посвідчень аспірантів на 50 млн грн
СБУ та Нацполіція викрили у Запоріжжі увесь ректорат одного з університетів, які організували корупційну схему.
Про це повідомляють у відомстві.
У Запоріжжі ліквідували масштабну схему ухилення від мобілізації. За результатами комплексних заходів у прифронтовому місті викрито ректора приватного університету, який за хабарі оформлював чоловіків призовного віку до аспірантури вишу.
“Крім головного фігуранта, викрито 8 його підлеглих, які діяли у складі злочинної організації. Серед них – його заступники та керівництво інститутів навчального закладу”, – йдеться у повідомленні.
Відомо, що фігуранти “заробили” на ухилянтах понад 50 млн гривень.
Цією “схемою” скористались 2966 військовозобов’язаних, які використовували фейкове навчання, щоб отримати відстрочку від призову. Зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Читайте також: З Луцького університету відрахували 1000 студентів-чоловіків
До теми: На Закарпатті доцентка університету за хабарі влаштовувала чоловіків на навчання




