Частині прифронтової території України не вимикатимуть світло через важку гуманітарну ситуацію і загрозу життю.
Про це повідомив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький в інтерв’ю hromadske.
За його словами, зараз Кабмін працює над можливістю зміни методики застосування відключень для частини прифронтових територій.
“Планується, що буде визначена зона, близька до лінії фронту, де відключення більше не застосовуватимуть”, – заявив Кудрицький.
Кудрицький також нагадав, що нині кожному обленерго призначається певна кількість черг для відключень. Ці черги розподіляються по всій країні в такий спосіб, щоб забезпечити більш рівномірний розподіл тягаря відключень між областями.
«Наприклад, у певний час у всіх областях одночасно вводиться одна і та сама черга відключень. І, звичайно, ці черги між собою постійно змінюють. Це дозволяє зменшити нерівномірність і забезпечити більш справедливий розподіл обсягів відключень у країні», — зазначив очільник «Укренерго».
Читайте також: В Україні може збільшитись тривалість відключень світла: причина





