Президент України Володимир Зеленський повідомив, що представників України запросили на саміт НАТО, який відбудеться наприкінці червня у нідерландському місті Гаага.
Заява на цю тему пролунала під час спілкування із журналістами.
«У нас була зустріч із генсеком НАТО. Нас запросили на саміт НАТО. Я думаю, це важливо», – сказав Зеленський.
Президент наголосив, що таке рішення керівництва Альянсу подасть правильний сигнал росії.
Він також повідомив, що міністр закордонних справ Андрій Сибіга незабаром говоритиме зі своїми колегами про те, яких результатів можна буде досягти на саміті.
Читайте також: Кандидат у президенти Польщі Навроцький пообіцяв не пускати Україну в НАТО
До теми: Спецпредставник Трампа: питання вступу України до НАТО більше не обговорюється





