Новини сьогодні

Україна. Світ. Люди. Поради

Україна

Вода на тимчасово окупованій Херсонщині не придатна до використання

У тимчасово окупованій Херсонській області стан місцевих водойм є критично небезпечним, а вода – непридатною для використання.

Про це інформує сайт Центру національного спротиву.

Лабораторні аналізи якості води у водоймах Нижніх Сірогоз, Першопокровки, Верхніх Сірогоз і Новоолександрівки показали незадовільні результати, які становлять загрозу для здоров’я громадян.

Окупанти визнають, що воду не можна використовувати ні для побутових чи сільськогосподарських потреб, ні для купання.

У ЦНС зазначили, что ситуація із водозабезпеченням на тимчасово окупованих територіях України вже давно вийшла з-під контролю окупантів. Діяльність ворога проявляється не тільки в руйнуванні українських міст та вбивствах мирного населення, а неприпустимому відношенні до екології.

Читайте також: Українців просять повідомляти про російські склади з пальним на окупованих територіях