У тимчасово окупованій Херсонській області стан місцевих водойм є критично небезпечним, а вода – непридатною для використання.
Про це інформує сайт Центру національного спротиву.
Лабораторні аналізи якості води у водоймах Нижніх Сірогоз, Першопокровки, Верхніх Сірогоз і Новоолександрівки показали незадовільні результати, які становлять загрозу для здоров’я громадян.
Окупанти визнають, що воду не можна використовувати ні для побутових чи сільськогосподарських потреб, ні для купання.
У ЦНС зазначили, что ситуація із водозабезпеченням на тимчасово окупованих територіях України вже давно вийшла з-під контролю окупантів. Діяльність ворога проявляється не тільки в руйнуванні українських міст та вбивствах мирного населення, а неприпустимому відношенні до екології.
Читайте також: Українців просять повідомляти про російські склади з пальним на окупованих територіях





