У ЗСУ підтвердили успішну атаку, яку здійснили напередодні.
ЗСУ вдарили по нафтово-мастильним складам у тимчасово окупованому Луганську. Відео пожежі оприлюднив СтратКом ЗСУ.
“Сили оборони 3 листопада завдали нищівного вогневого удару по нафтово-мастильним складам, що розташовано у межах тимчасово окупованого Луганська”, – йдеться у повідомленні Управління стратегічних комунікацій ЗСУ в Telegram.
Напередодні стало відомо, що у тимчасово захопленому Луганську окупанти втратили велику нафтобазу через атаку невідомого БпЛА. А очільник Луганської ОВА Артем Лисогор підтвердив удар “у нафтове серце так званої “лнр”.
“Загарбники все частіше розуміють, що зараз їм небезпечно перебувати або щось зберігати навіть у глибокому тилу, бо є ЗСУ”, – зазначив він напередодні оприлюдення відео.
Читайте також: ЗСУ завдали удару по суднобудівному заводу рф у Криму



